W czwartek grupę Motyli odwiedził długo wyczekiwany gość - Gwiazdor. Dzieci już jakiś czas przygotowywały się do tego wydarzenia, uczyły się wierszy, piosenek oraz układów tanecznych. Nasz gość w towarzystwie Pani Dyrektor obejrzał z uwagą przygotowany program artystyczny, następnie każdemu dziecku wręczył piękny prezent -to znaczy, że Motylki były bardzo grzeczne w tym roku! :) Dzieci pytały gościa, jak to się dzieje, że jego renifery latają, a on sam potrafi wejść przez komin z całym workiem prezentów - na szczęście ciekawość Motyli została zaspokojona, ponieważ gość na wszystkie pytania znalazł odpowiedź. Oprócz upominków dla każdego dziecka otrzymaliśmy również cały worek prezentów na salę, mnóstwo gier, puzzli, układanek, a także spełnienie marzeń Motyli - Lego i klocki wafle, od czwartku są to ulubione zabawki. W podziękowaniu dzieci wykonały dla Gwiazdora piękną kartkę świąteczną, a także obiecały dbać o zabawki i zawsze odkładać je na swoje miejsce.