Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni twórczej  wszystkim uczestnikom konkursu "Drzewo życia". Nasze przedszkole bierze w tym roku udział w projekcie edukacyjnym  "Zabawa sztuką", który ma na celu przybliżyć dzieciom świat sztuki, rozwijać w nich poczucie  estetyki i wrażliwości na piękno oraz zapoznać je z różnorodnymi technikami plastycznymi a konkurs był tego odzwierciedleniem . Głównym założeniem konkursu było stworzenie drzewa z użyciem darów jesieni lub innych pomocy plastycznych. Naszym przedszkolakom świetnie się to udało dlatego od dziś zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do obejrzenia barwnej wystawy prac znajdującej się w przedszkolnym holu.  Zapraszamy!