Drodzy Rodzice !

Rok Przedszkolny rozpoczynamy 01.09 – Prosimy o przyprowadzenie dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami.

W związku z pandemią nie będą organizowane dni adaptacyjne jak w ubiegłych latach.

Przypominamy o obowiązku zakładania przez osoby dorosłe maseczek oraz dezynfekcji rąk po wejściu do budynku przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że Rodzic może przebywać jedynie w szatni, nie może natomiast poruszać się samodzielnie po budynku przedszkola.

Uprzejmie prosimy, żeby każde dziecko miało pozostawione w szatni: buty na zmianę, komplety ubrań na zmianę (2-3)  (majtki, skarpetki, spodnie, bluzka).

Proszę o wypełnienie deklaracji odnośnie uczęszczania dziecka na zajęcia z religii i oddanie paniom w szatni.