Szanowni Państwo

W środę, 2 czerwca 2021 r. w godz.  9:00 - 12:00 na terenie Samorządowego Przedszkola Nr 1 im. Wandy Chotomskiej w Kościanie odbędzie się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków w ramach projektu realizowanego przez samorząd lokalny, którego operatorem jest Akademia Piłkarska Reissa - Kościan.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a przez godzinę każda grupa będzie rywalizować w zabawach sportowych. W dniu zawodów sportowych będzie słoneczna pogoda. Samorządowe Przedszkole Nr 1 walczy o Puchar Miasta Kościana.

W tym dniu:

- dzieci przychodzą w stroju sportowym (najlepiej dres, krótkie spodenki, koszulka sportowa)

- dzieci zabierają ze sobą dodatkową butelkę z wodą mineralną 0,5 l (butelkę należy opisać imieniem lub oznaczyć)

- dzieci zakładają wygodne obuwie sportowe

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 1  Izabela Hoffmann

Koordynator AP Reissa Kościan   Trener i nauczyciel Tomasz Woźniak