Dyżur letni.

W celu zapewnienia dzieciom, nauczycielom i pracownikom przedszkoli bezpieczeństwa, ponownie odstępuje się od organizacji dyżurów wakacyjnych, które powodowały przemieszczanie się dzieci między placówkami.

Informujemy, że w okresie wakacji letnich będzie możliwość skorzystania z opieki przedszkolnej w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko w terminie od 01.07do 30.07.2021r. Na dyżur przyjmowane będą dzieci obojga pracujących rodziców.

Zgłoszenie na dyżur należy złożyć do 10.06.2021r. Druk zgłoszenia dostępny jest w przedszkolu i na przedszkolnej stronie internetowej.

Opłata za opiekę wakacyjną wnoszona jest z góry, w pierwszym dniu rozpoczęcia uczęszczania dziecka na zajęcia w przedszkolu.

Liczba grup zależna będzie od możliwości przedszkola (liczby miejsc) i sytuacji epidemicznej w regionie/kraju, stąd też prosimy o przemyślane zapisy.

Bliższe informacje na ten temat podane będą w czerwcu na stronie internetowej przedszkola.

W przedszkolu obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne GIS oraz opracowane na tej podstawie "Procedury bezpieczeństwa" w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wzór wniosku do pobrania. Wnioski są również dostępne w przedszkolu.