Drodzy Rodzice,

W związku z przedłużeniem ograniczającym działalność stacjonarną przedszkoli zajęcia realizowane będą z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Do dnia 18.04.2020r. przedszkole pozostaje zamknięte. Rodziców uprawnionych do korzystania z opieki przedszkolnej prosimy o kontakt z przedszkolem czy będą korzystać z tej formy i w jakich godzinach.

Informację proszę przekazać telefonicznie ( 65 5126254 ) lub przesłać email na adres przedszkolenr1@koscian.eu   do piątku godziny 10.00.

Kontynuowane będzie nauczanie zdalne -  na stronie internetowej przedszkola, w zakładce grupy swojego dziecka znajdą Państwo zadania do zrealizowania z dziećmi.

Zadania będą dodawane każdego dnia w godzinach między 8.00 - 11.00, dla każdej grupy oddzielnie. Zachęcamy do ich wykonania