Informacje ogólne

Prosimy o przyniesienie w dniu rozpoczęcia roku przedszkolnego (01.09) dodatkowego kompletu ubrań na zmianę i pozostawienie w podpisanym woreczku, w szatni, na półce Państwa dziecka.

W szatni Panie będą wydawały  Państwu  dokumenty dotyczące Covid -19 i zajęć z religii  oraz upoważnienia do odbioru dzieci– prosimy o zabranie ich do domu, zapoznanie się z nimi, podpisanie  i przyniesienie ich następnego dnia do przedszkola.

Informacja dla Rodziców dzieci z grup Jeżyki i Krasnoludki:

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19 i uniknięciu tłumu w przedszkolnej szatni uprzejmie prosimy, aby dzieci z grupy Jeżyki odbierane były punktualnie o godzinie 11.45, natomiast dzieci z grupy Krasnoludki przyprowadzane były punktualnie o godzinie 12.00 (nie wcześniej). Dziękujemy