Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

1.Złożenie wniosku w formie papierowej w przedszkolu lub na adres email przedszkolenr1@koscian.eu w terminie od 11.05. godz. 8.00 do 17.05. godz.14.30.

2. Wymagane załączniki w formie elektronicznej skan lub zdjęcie. W formie papierowej dołączone do wniosku.

3. Informacje na temat rekrutacji uzupełniającej na stronie https://przedszkolenr1koscian.pl/ w zakładce aktualności

4.  W rekrutacji uzupełniającej, oprócz kandydatów mieszkających w Kościanie, o przyjęcie dzieci do przedszkola mogą ubiegać się również rodzice mieszkający poza naszym miastem. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną ogłoszone 5 czerwca, natomiast ostateczna lista przyjętych zostanie podana do publicznej wiadomości 19 czerwca.

Rekrutacja uzupełniająca będzie odbywać się w następujących jednostkach:

Samorządowe Przedszkole nr 1 – 1 wolne miejsce dla 3- lub 4- latka, 6 wolnych miejsc dla 3- ,4 - lub 5-latków,

Samorządowe Przedszkole nr 3 -10 wolnych miejsc dla  3 - lub 4 – latków,

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 1 – 4 wolne miejsca dla  5 – lub 6 – latków,

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 2 – 6 wolnych miejsc dla  5 – lub 6 – latków
oraz 5 wolnych miejsc dla 3 - lub 4 – latków,

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 3 – 2 wolne miejsca dla 6-latków,

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 4 – 8 wolnych miejsc dla 6-latków.

Nie będzie prowadzona rekrutacja uzupełniająca w związku z brakiem wolnych miejsc do Samorządowego Przedszkola nr 2  oraz Samorządowego Przedszkola nr 4