" W noc grudniową"
W noc grudniową księżyc świeci
Biały śnieg się skrzy
Cicho wszędzie, śpią już dzieci cudne mają sny
Spiesz się spiesz się Mikołaju
Zejdź z wysokich  wzgórz
Grzeczne dzieci wyczekują
Kiedy przyjdziesz już.

Przez cały zeszły tydzień Żabki uczyły się i utrwalały tradycje związane z Bożym Narodzeniem; śpiewaliśmy świąteczne i zimowe piosenki, tworzyliśmy kartki i prezenty. W piątek spotkała nas miła niespodzianka-  odwiedził nas długo wyczekiwany gość -Gwiazdor! Byliśmy bardzo uradowani i podekscytowani jego wizytą. Aby naszemu gościowi było miło zaśpiewaliśmy dla niego kilka piosenek z krótkimi układami choreograficznymi oraz przygotowaliśmy  kilka wierszyków. Spotkanie z Gwiazdorem przebiegło w miłej i wesołej atmosferze, okazało się, że miał on dla każdego z nas prezent, nie zapomniał również o nowych grach i zabawkach do naszej sali, o które obiecaliśmy dbać.

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Żabki